Znak Zapytania
==============


Boisko
======
Miejscowosc         : Chorz闚 
Dzielnica/osiedle   : Batory 
Ulica               : Graniczna 92
Szkola,itp          : Boisko przy basenie 


Zawodnicy
=========

1. Wiktor 安iatowski
2. Bart這miej 安iatowski
3. Maciej 安iatowski
4. Rafa Kurianowicz 
5. Miko豉j Radzik
6. Pawe Kucypera 
7. Maciej Hiltawski
8. Adam Andu豉 
9. Rafa Sebrala (2 liga)
10. Karol Chamera 
11. Wojciech Blicharski
12. Marcin Weselak
13. Kamil Michalik
14. Micha Jurkiewicz 
15. Cyprian B豉szczyk (2 liga)


Runda zasadnicza
Mecze
Mecz Kol. Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
103 1 Kamanda xD Znak Zapytania poniedzia貫k 17 czerwiec 19:00  81:101 Wierszokleta  
106 2 Znak Zapytania WRP B璠zin niedziela 23 czerwiec 18:30  100:78 Maciej K 
112 3 Play Amarena Znak Zapytania wtorek 25 czerwiec 19:00  35:101 Jasiu 
120 5 Znak Zapytania Olderstate Warmboys czwartek 20 czerwiec 19:00  101:92 Wierszokleta   Hala w rezerwie 
122 6 OFT Znak Zapytania pi徠ek 05 lipiec 18:00  88:100 Cinek 
127 7 Znak Zapytania BC Czelsi wtorek 23 lipiec 19:00  100:74 Maciej K 
131 8 Znak Zapytania Kamanda xD czwartek 18 lipiec 18:30  101:78 Cinek 
134 9 WRP B璠zin Znak Zapytania poniedzia貫k 15 lipiec 18:30  61:102 Tomek J.   
140 10 Znak Zapytania Play Amarena czwartek 08 sierpie 19:00  101:34   Termin wyznaczony 
148 12 Olderstate Warmboys Znak Zapytania czwartek 11 lipiec 19:00  77:101 Jasiu   
150 13 Znak Zapytania OFT wtorek 20 sierpie 18:30  101:86 fifik 
155 14 BC Czelsi Znak Zapytania pi徠ek 16 sierpie 19:00  88:101  
1 Runda play-off
Mecze
Mecz Kol. Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
501 20 Znak Zapytania (A1) Drink Team (B4) niedziela 01 wrzesie 18:15  20:0  
502 21 Drink Team (B4) Znak Zapytania (A1)   :    
503 22 Znak Zapytania (A1) Drink Team (B4)   :    
Polfinaly
Mecze
Mecz Kol. Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
513 23 Znak Zapytania (A1) OFT (A3) czwartek 05 wrzesie 18:00  100:68 fifik 
514 24 OFT (A3) Znak Zapytania (A1) niedziela 08 wrzesie 17:30  100:65   B璠zin ul. Sportowa 2 
515 25 Znak Zapytania (A1) OFT (A3) czwartek 12 wrzesie 19:30  100:90 Darek W./Jasiu  -ZSOiT Siemianowice Sl. Ul Budryka 2 HALA