Kolejka 8 (17 lipca - 21 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
130 A Olderstate Warmboys BC Czelsi środa 17 lipiec 19:00  49:100 RG Adam B    
131 A Znak Zapytania Kamanda xD czwartek 18 lipiec 18:30  101:78 RG Cinek 
132 A Play Amarena WRP Będzin poniedziałek 29 lipiec 18:30  47:100 Maciej K   
230 B Drink Team BezKaKaKasku niedziela 21 lipiec 18:00  72:100 RG Zaza  Hala MOSiR Zabrze Matejki 6 
231 B We Got Game FUSY-BYTOM wtorek 23 lipiec 18:30  101:90 RG fifik 
232 B Olimpia Basket Chłopcy z Ferajny niedziela 14 lipiec 19:30  101:58 RG Chmielu 
Kolejka 9 (22 lipca - 25 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
134 A WRP Będzin Znak Zapytania poniedziałek 15 lipiec 18:30  61:102 RG Tomek J.   
135 A Kamanda xD Olderstate Warmboys poniedziałek 22 lipiec 18:30  100:69 RG Maciej K   
136 A BC Czelsi OFT piątek 19 lipiec 18:30  101:91 RG Fąf  Hala MOSIR Czeladź ul. Sportowa 2 
234 B Chłopcy z Ferajny We Got Game środa 17 lipiec 19:00  59:101 RG Cinek   
235 B FUSY-BYTOM Drink Team czwartek 25 lipiec 18:30  98:101 RG fifik   
236 B BezKaKaKasku Sharks wtorek 30 lipiec 18:30  100:46   Mecz na Hali MOSiR Rudą Śląska przy ul. Hallera 
Kolejka 10 (26 lipca - 30 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
138 A OFT Kamanda xD wtorek 23 lipiec 19:00  101:92 RG Cinek   
139 A Olderstate Warmboys WRP Będzin wtorek 25 czerwiec 19:00  72:100 RG Maciej K 
140 A Znak Zapytania Play Amarena czwartek 08 sierpień 19:00  101:34   Termin wyznaczony 
238 B Sharks FUSY-BYTOM czwartek 01 sierpień 18:30  79:100    
239 B Drink Team Chłopcy z Ferajny poniedziałek 29 lipiec 19:30  100:75 RG Zaza   
240 B We Got Game Olimpia Basket czwartek 01 sierpień 19:00  100:52 G Chmielu   
Kolejka 11 (31 lipca - 3 sierpnia)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
142 A Play Amarena Olderstate Warmboys środa 03 lipiec 19:30  100:81 R Jasiu   
143 A WRP Będzin OFT środa 21 sierpień 18:30  74:100  
144 A Kamanda xD BC Czelsi środa 03 lipiec 19:30  75:100 RG Wiktor    
242 B Olimpia Basket Drink Team czwartek 08 sierpień 19:00  101:67 G Chmielu  Nowy termin 
243 B Chłopcy z Ferajny Sharks środa 07 sierpień 19:00  68:100 G   Hala MOSiR Radzionków 
244 B FUSY-BYTOM BezKaKaKasku czwartek 08 sierpień 19:15  88:101 RG fifik 
Kolejka 12 (4 sierpnia - 8 sierpnia)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
146 A BC Czelsi WRP Będzin czwartek 01 sierpień 18:30  102:79    
147 A OFT Play Amarena środa 31 lipiec 18:30  102:32 RG Bartek   Będzin ul. Sportowa 2 
148 A Olderstate Warmboys Znak Zapytania czwartek 11 lipiec 19:00  77:101 RG Jasiu   
246 B BezKaKaKasku Chłopcy z Ferajny poniedziałek 12 sierpień 19:00  100:87 RG Zaza   
247 B Sharks Olimpia Basket wtorek 16 lipiec 19:15  101:87 RG Chmielu   
248 B Drink Team We Got Game niedziela 18 sierpień 18:00  70:102 RG Cypek   
Kolejka 13 (9 sieprnia - 12 sierpnia)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
150 A Znak Zapytania OFT wtorek 20 sierpień 18:30  101:86 RG fifik 
151 A Play Amarena BC Czelsi piątek 09 sierpień 19:00  48:102   Nowy termin 
152 A WRP Będzin Kamanda xD poniedziałek 19 sierpień 18:30  60:100 RG Tomek J. 
250 B We Got Game Sharks wtorek 13 sierpień 18:30  101:94  
251 B Olimpia Basket BezKaKaKasku niedziela 28 lipiec 18:00  92:101 RG Chmielu  Hala w Rezerwie (Tarnowskie Góry) 
252 B Chłopcy z Ferajny FUSY-BYTOM niedziela 04 sierpień 18:00  62:101 G    
Kolejka 14 (13 sieprnia - 17 sieprnia)
Mecz Grupa Gospodarz Goscie Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
154 A Kamanda xD Play Amarena wtorek 13 sierpień 18:30  20:0 Bart   
155 A BC Czelsi Znak Zapytania piątek 16 sierpień 19:00  88:101 R  
156 A OFT Olderstate Warmboys wtorek 13 sierpień 18:30  101:48    
254 B FUSY-BYTOM Olimpia Basket wtorek 13 sierpień 19:00  100:85 RG Cinek 
255 B BezKaKaKasku We Got Game sobota 24 sierpień 18:00  : Cinek   
256 B Sharks Drink Team wtorek 20 sierpień 18:30  100:66 G Bart