Partnerzy
Kolejka 1 (6 czerwca - 11 czerwca)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
301 WRP Będzin OFT wtorek 30 czerwiec 18:30  61:101 RG Wiktor 
302 BĘDZIN BASKET-ZAMKOWE BC Czelsi niedziela 05 lipiec 18:30  90:100 RG Radek P. 
303 Baltic Rail Not Drafted wtorek 23 czerwiec 19:00  100:35   Boisko Sztygarka Dąbrowa Górnicza ul. Legionów Polskich 69 
401 BezKaKaKasku Disabled Squad wtorek 09 czerwiec 19:30  101:76 RG Wiktor  Hala Ruda Sl. ul.Hallera 
402 FUSY-BYTOM Asy Śląska niedziela 07 czerwiec 18:00  101:53 Kuba B  MOSIR Radzionkow 
403 WE GOT GAME ZABRZE Olimpia Basket środa 10 czerwiec 19:30  102:57  
801 DOBTN Amatorzy EnBiEj wtorek 09 czerwiec 19:00  100:55  
802 Mat Łapanka Play Amarena wtorek 09 czerwiec 19:00  100:49 RG Adam B  Boisko Katowice ul. Medyków 8 
803 KamandaXD Grom poniedziałek 15 czerwiec 19:00  100:87 RG Maciek K.  Nowy termin 
901 Sharks Old Goats wtorek 09 czerwiec 18:00  100:35 RG Maciek K. 
902 Znak Zapytania Uczelnia Korczaka Team wtorek 09 czerwiec 18:00  100:52 RG Mody Respo 
903 Pół Śląska Squad DRINK TEAM sobota 06 czerwiec 15:00  68:102 RG Cywa 
Kolejka 2 (12 czerwca - 17 czerwca)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
304 OFT Not Drafted niedziela 07 czerwiec 13:00  100:18  
305 BC Czelsi Baltic Rail wtorek 30 czerwiec 18:00  100:39 RG Zaza (s) 
306 WRP Będzin BĘDZIN BASKET-ZAMKOWE niedziela 14 czerwiec 12:15  78:101 RG Kasia 
404 Disabled Squad Olimpia Basket poniedziałek 15 czerwiec 18:00  68:100 RG Mody Respo 
405 Asy Śląska WE GOT GAME ZABRZE wtorek 09 czerwiec 19:30  18:100 G Ewelina S. 
406 BezKaKaKasku FUSY-BYTOM niedziela 09 sierpień 18:00  100:92 G Natalia F.  Boisko przy ul.Hallera (Ruda Śląska) 
804 Amatorzy EnBiEj Grom środa 17 czerwiec 18:30  53:101 G Kasia  Hala: AKS Niwka Sosnowiec Ul. Orląt Lwowskich 70 
805 Play Amarena KamandaXD wtorek 16 czerwiec 19:00  70:101  
806 DOBTN Mat Łapanka sobota 06 czerwiec 16:30  100:43 R Adam B 
904 Old Goats DRINK TEAM wtorek 16 czerwiec 18:30  88:100 RG Maciek K. 
905 Uczelnia Korczaka Team Pół Śląska Squad   :  
906 Sharks Znak Zapytania wtorek 16 czerwiec 18:00  91:100 R Darek W.  Hala Ruda Sl. ul.Hallera 
Kolejka 3 (18 czerwca - 23 czerwca)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
307 BĘDZIN BASKET-ZAMKOWE OFT niedziela 28 czerwiec 17:00  51:101 RG Radek P. 
308 Baltic Rail WRP Będzin wtorek 16 czerwiec 18:00  43:100 RG Kasia  Boisko Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 66 
309 Not Drafted BC Czelsi niedziela 12 lipiec 17:00  8:102  
407 FUSY-BYTOM Disabled Squad czwartek 02 lipiec 19:30  100:50 RG Fąf  W rezerwie hala Radzionków 18:30 
408 WE GOT GAME ZABRZE BezKaKaKasku środa 24 czerwiec 20:00  102:50 RG Mody Respo  Hala MOSIR Zabrze 
409 Olimpia Basket Asy Śląska poniedziałek 22 czerwiec 18:30  101:75 G małpa  Hala w rezerwie: Bytom Sucha Góra SP38 19:00 
807 Mat Łapanka Amatorzy EnBiEj poniedziałek 10 sierpień 11:30  0:20  
808 KamandaXD DOBTN niedziela 09 sierpień 19:00  49:100  
809 Grom Play Amarena środa 24 czerwiec 18:00  100:43 Bez obserwatora z powodu restrykcji  Hala Stadion Śląski 
907 Znak Zapytania Old Goats poniedziałek 22 czerwiec 18:00  101:52 G Maciek K.  Hala Ruda Śl. ul. Hallera 
908 Pół Śląska Squad Sharks czwartek 25 czerwiec 18:30  81:100 G  
909 DRINK TEAM Uczelnia Korczaka Team czwartek 30 lipiec 18:30  100:76 RG Radek P. 
Kolejka 4 (24 czerwca - 29 czerwca)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
310 OFT BC Czelsi środa 08 lipiec 19:00  100:86 G   Hala Czeladź ul. Sportowa 2 
311 WRP Będzin Not Drafted niedziela 21 czerwiec 11:00  102:16 G JP (S) 
312 BĘDZIN BASKET-ZAMKOWE Baltic Rail czwartek 25 czerwiec 18:00  100:51 RG Radek P. 
410 Disabled Squad Asy Śląska niedziela 28 czerwiec 16:00  100:99 G Ewelina S. 
411 BezKaKaKasku Olimpia Basket wtorek 30 czerwiec 19:00  100:50 G Krzysztof S. 
412 FUSY-BYTOM WE GOT GAME ZABRZE wtorek 16 czerwiec 19:30  62:101 G Krzysztof S.  Hala Radzionków 
810 Amatorzy EnBiEj Play Amarena wtorek 30 czerwiec 17:30  100:42  
811 DOBTN Grom czwartek 23 lipiec 19:00  101:83   Nowy termin 
812 Mat Łapanka KamandaXD środa 01 lipiec 19:15  60:100  
910 Old Goats Uczelnia Korczaka Team poniedziałek 03 sierpień 18:00  62:100 R   Hala Ruda Sl. ul.Hallera 
911 Sharks DRINK TEAM wtorek 04 sierpień 19:00  100:87 RG Natalia F.  Hala Ruda Sl. ul.Hallera 
912 Znak Zapytania Pół Śląska Squad poniedziałek 29 czerwiec 18:00  100:59 RG fifik  Hala Ruda Sl. ul.Hallera 
Kolejka 5 (30 czerwca - 5 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
313 Baltic Rail OFT czwartek 02 lipiec 18:00  49:101 Kasia 
314 Not Drafted BĘDZIN BASKET-ZAMKOWE czwartek 11 czerwiec 17:00  31:100 RG Mody Respo  Możliwa zmiana godziny 
315 BC Czelsi WRP Będzin czwartek 25 czerwiec 18:45  101:69 G Kasia  Hala Czeladź 
413 WE GOT GAME ZABRZE Disabled Squad poniedziałek 27 lipiec 19:15  101:51 Natalia F.  Nowy termin 
414 Olimpia Basket FUSY-BYTOM poniedziałek 06 lipiec 20:30  66:100 RG Radek P.  MOSIR Radzionkow 
415 Asy Śląska BezKaKaKasku poniedziałek 06 lipiec 19:00  52:101 RG Radek P.  MOSIR Radzionkow 
813 KamandaXD Amatorzy EnBiEj niedziela 05 lipiec 19:00  100:88 RG Mody Respo 
814 Grom Mat Łapanka środa 15 lipiec 19:00  100:69  
815 Play Amarena DOBTN wtorek 11 sierpień 20:00  44:100   Sala Bedzin ul. Szymborskiej 1 
913 Pół Śląska Squad Old Goats poniedziałek 06 lipiec 19:00  70:100 RG Mody Respo  Hala Bażatowo (Katowice) 
914 DRINK TEAM Znak Zapytania środa 05 sierpień 18:30  77:100 RG Natalia F.  Na boisku Znaku Zapytania 
915 Uczelnia Korczaka Team Sharks czwartek 06 sierpień 19:00  92:102