Partnerzy
Kolejka 6 (6 lipca - 11 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
321 OFT WRP Będzin środa 05 sierpień 19:00  100:93  
322 BC Czelsi BĘDZIN BASKET-ZAMKOWE niedziela 07 czerwiec 17:30  100:49 RG Kasia 
323 Not Drafted Baltic Rail niedziela 02 sierpień 18:00  21:100  
421 Disabled Squad BezKaKaKasku niedziela 26 lipiec 19:15  60:100 RG Radek P.  Nowy termin 
422 Asy Śląska FUSY-BYTOM poniedziałek 13 lipiec 19:00  39:100 RG Radek P.  Orlik Zabrze ul. Ludwiki Wawrzyńskiej (przy SP30) 
423 Olimpia Basket WE GOT GAME ZABRZE poniedziałek 20 lipiec 19:30  57:101 G Krzysztof S. 
821 Amatorzy EnBiEj DOBTN   :  
822 Play Amarena Mat Łapanka wtorek 14 lipiec 19:00  68:100  
823 Grom KamandaXD środa 05 sierpień 18:30  92:100 R fifik  W rezerwie hala 
921 Old Goats Sharks wtorek 21 lipiec 18:00  54:100 RG Radek P.  Termin wstępny 
922 Uczelnia Korczaka Team Znak Zapytania wtorek 11 sierpień 18:30  0:20  
923 DRINK TEAM Pół Śląska Squad piątek 17 lipiec 18:00  102:89 RG Natalia F.  Hala Ruda Śl. ul. Hallera 
Kolejka 7 (12 lipca - 17 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
324 Not Drafted OFT niedziela 19 lipiec 18:00  22:100  
325 Baltic Rail BC Czelsi niedziela 21 czerwiec 17:30  54:101 Kasia  Boisko Sztygarka Dąbrowa Górnicza ul. Legionów Polskich 69 
326 BĘDZIN BASKET-ZAMKOWE WRP Będzin wtorek 21 lipiec 18:00  101:93  
424 Olimpia Basket Disabled Squad czwartek 06 sierpień 19:00  100:68 RG fąf 
425 WE GOT GAME ZABRZE Asy Śląska wtorek 21 lipiec 19:15  102:51 G Ewelina S. 
426 FUSY-BYTOM BezKaKaKasku niedziela 14 czerwiec 18:00  85:100 RG Mody Respo  W rezerwie hala Radzionków 
824 Grom Amatorzy EnBiEj poniedziałek 27 lipiec 18:30  100:89  
825 KamandaXD Play Amarena czwartek 09 lipiec 19:30  100:57  
826 Mat Łapanka DOBTN poniedziałek 15 czerwiec 19:30  70:101 R Ola vel Łucja (S) 
924 DRINK TEAM Old Goats wtorek 14 lipiec 18:00  101:50 RG Kaśka 
925 Pół Śląska Squad Uczelnia Korczaka Team   :  
926 Znak Zapytania Sharks środa 12 sierpień 19:00  : fifik  Zaległy 
Kolejka 8 (18 lipca - 23 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
327 OFT BĘDZIN BASKET-ZAMKOWE niedziela 19 lipiec 18:00  100:82   Termin wstępny. Na boisku Będzin Zamkowe 
328 WRP Będzin Baltic Rail czwartek 16 lipiec 18:00  101:47  
329 BC Czelsi Not Drafted   100:0  
427 Disabled Squad FUSY-BYTOM niedziela 02 sierpień 19:00  90:101    
428 BezKaKaKasku WE GOT GAME ZABRZE poniedziałek 13 lipiec 19:15  101:61 RG fifik 
429 Asy Śląska Olimpia Basket środa 29 lipiec 19:00  89:100 RG Radek P.  Nowy termin 
827 Amatorzy EnBiEj Mat Łapanka środa 22 lipiec 18:30  101:68  
828 DOBTN KamandaXD niedziela 28 czerwiec 19:00  100:72 R Cinek 
829 Play Amarena Grom wtorek 28 lipiec 20:00  70:102   Hala Będzin ul. Szymborskiej 1 
927 Old Goats Znak Zapytania czwartek 06 sierpień 18:30  47:100 RG Natalia F.  Na boiski Znaku Zapytania 
928 Sharks Pół Śląska Squad czwartek 09 lipiec 18:00  100:75 RG Radek P. 
929 Uczelnia Korczaka Team DRINK TEAM wtorek 11 sierpień 00:00  0:20  
Kolejka 9 (24 lipca - 30 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
330 BC Czelsi OFT poniedziałek 03 sierpień 19:00  97:100 RG Kasia  Dokończenie meczu 
331 Not Drafted WRP Będzin środa 29 lipiec 18:00  20:100   Nowy termin 
332 Baltic Rail BĘDZIN BASKET-ZAMKOWE wtorek 14 lipiec 18:00  38:101 G  
430 Asy Śląska Disabled Squad niedziela 09 sierpień 19:00  73:101 G Ewelina S. 
431 Olimpia Basket BezKaKaKasku środa 05 sierpień 19:00  81:101 RG Pajda 
432 WE GOT GAME ZABRZE FUSY-BYTOM wtorek 11 sierpień 19:00  101:78 G fifik  W rezerwie hala MOSIR Zabrze 
830 Play Amarena Amatorzy EnBiEj czwartek 23 lipiec 19:00  62:100  
831 Grom DOBTN czwartek 09 lipiec 18:30  85:100 R Mody Respo 
832 KamandaXD Mat Łapanka poniedziałek 10 sierpień 11:30  20:0  
930 Uczelnia Korczaka Team Old Goats sobota 27 czerwiec 17:00  70:100  
931 DRINK TEAM Sharks poniedziałek 10 sierpień 19:00  94:100 RG Natalia F.  Zaległy 
932 Pół Śląska Squad Znak Zapytania środa 15 lipiec 18:30  86:102 R Cypek 
Kolejka 10 (31 lipca - 5 sierpnia)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
333 OFT Baltic Rail wtorek 21 lipiec 18:00  100:51   Termin wstępny 
334 BĘDZIN BASKET-ZAMKOWE Not Drafted czwartek 09 lipiec 18:00  100:16  
335 WRP Będzin BC Czelsi wtorek 14 lipiec 18:00  94:100 G Kasia 
433 Disabled Squad WE GOT GAME ZABRZE czwartek 30 lipiec 18:00  61:102 RG Radek P.  -- 
434 FUSY-BYTOM Olimpia Basket wtorek 28 lipiec 19:30  100:95 R małpa  Hala Radzionków w rezerwie na 20  
435 BezKaKaKasku Asy Śląska poniedziałek 27 lipiec 19:00  101:58 RG Radek P.  Nowy termin 
833 Amatorzy EnBiEj KamandaXD środa 15 lipiec 19:30  76:100  
834 Mat Łapanka Grom   :  
835 DOBTN Play Amarena czwartek 06 sierpień 19:00  100:36 RG Wiktoria  Zaległy 
933 Old Goats Pół Śląska Squad poniedziałek 27 lipiec 18:00  71:101 R   Termin wstąpny 
934 Znak Zapytania DRINK TEAM niedziela 12 lipiec 18:30  101:80 RG Kaśka  Nowy termin 
935 Sharks Uczelnia Korczaka Team czwartek 16 lipiec 18:15  101:83 RG Radek P.  W rezerwie hala Ruda Śl. ul. Hallera