Kolejka 6 (05.07-10.07)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
321 A Olimpia Basket FUSY-BYTOM wtorek 19 lipiec 19:30  92:100  
322 A Naturalnie We Got Game Zabrze czwartek 14 lipiec 19:00  0:20 Radek  Walkower, z możliwością rozgrania. 
323 A Zmarnowane Talenty New York Bricks   : (Radek) 
421 B UKS Basket Mikołów BezKaKaKasku czwartek 07 lipiec 19:30  71:100 G  
422 B Skup Metali Kolorowych Czysta TG wtorek 12 lipiec 20:00  101:79 RG Natalia  Stadion Śląski 
423 B Asy Śląska Znak Zapytania wtorek 12 lipiec 18:30  77:100 RG Wiki   Hala MOSiR Zabrze ul. Matejki 6 
821 D Ballin' Monkeys DOBTN poniedziałek 18 lipiec 18:30  94:101 Natalia (tylko wynik) 
822 D Siódma Gromanda RKS HUWDU środa 03 sierpień 18:30  99:100 G Natalia  Termin wyznaczony, na ul. Podmiejskiej w Chorzowie 
823 D Śląskie Techniczne Ermewa środa 20 lipiec 19:30  100:78 RG Wiki 
921 C WRP Będzin OFT piątek 05 sierpień 18:30  80:100 Młody Guli  Termin wyznaczony 
922 C Zemsta Łagiewniki Sharks czwartek 28 lipiec 19:00  101:88 RG Natalia  Termin wyznaczony 
923 C Pogotowie Dźwigowe Dżentelmeni sobota 23 lipiec 19:00  76:102 Benek 
Kolejka 7 (11.07-17.07)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
324 A Zmarnowane Talenty Olimpia Basket wtorek 02 sierpień 19:00  101:83  
325 A New York Bricks Naturalnie czwartek 21 lipiec 19:00  66:100 R Michał W.  
326 A We Got Game Zabrze FUSY-BYTOM czwartek 21 lipiec 19:30  102:72 G Natalia  Mecz na boisku FUSY-BYTOM 
424 B Asy Śląska UKS Basket Mikołów wtorek 02 sierpień 18:30  100:63 RG Fąf 
425 B Znak Zapytania Skup Metali Kolorowych środa 03 sierpień 18:30  101:76 G Radek  Termin wyznaczony 
426 B Czysta TG BezKaKaKasku wtorek 19 lipiec 19:00  57:100  
824 D Śląskie Techniczne Ballin' Monkeys środa 03 sierpień 18:00  102:79 R Wiki 
825 D Ermewa Siódma Gromanda wtorek 07 czerwiec 20:15  68:102 R Oskar  Hala Będzin Szymborskiej 1 
826 D RKS HUWDU DOBTN środa 13 lipiec 18:30  65:100 RG Młody Guli 
924 C Pogotowie Dźwigowe WRP Będzin piątek 15 lipiec 18:30  80:101 R Benek 
925 C Dżentelmeni Zemsta Łagiewniki piątek 05 sierpień 19:00  81:102 R Oskar  Termin wyznaczony 
926 C Sharks OFT wtorek 12 lipiec 19:00  62:101 RG Radek  Hala Ruda Sl. ul. Hallera 
Kolejka 8 (18.07-23.07)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
327 A Olimpia Basket We Got Game Zabrze wtorek 26 lipiec 19:30  61:102 RG Wiki  Hala Radzionków 
328 A FUSY-BYTOM New York Bricks wtorek 09 sierpień 18:30  101:40 RG Natalia 
329 A Naturalnie Zmarnowane Talenty wtorek 09 sierpień 19:00  85:100 RG Radek 
427 B UKS Basket Mikołów Czysta TG   : (Młody Guli) 
428 B BezKaKaKasku Znak Zapytania czwartek 28 lipiec 19:00  100:65 RG Radek  Na Boisku  
429 B Skup Metali Kolorowych Asy Śląska wtorek 19 lipiec 20:00  102:71 G Natalia  Stadion Śląski 
827 D Ballin' Monkeys RKS HUWDU czwartek 07 lipiec 19:00  80:102 G Radek 
828 D DOBTN Ermewa czwartek 04 sierpień 19:00  20:0 G Oliwia  Termin wyznaczony 
829 D Siódma Gromanda Śląskie Techniczne środa 10 sierpień 18:30  100:61 G Oliwia 
927 C WRP Będzin Sharks wtorek 02 sierpień 19:00  75:100  
928 C OFT Dżentelmeni niedziela 07 sierpień 18:30  20:0 (Oskar)  Termin wyznaczony 
929 C Zemsta Łagiewniki Pogotowie Dźwigowe środa 03 sierpień 18:30  20:0   Termin wyznaczony 
Kolejka 9 (24.07-30.07)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
330 A Naturalnie Olimpia Basket wtorek 16 sierpień 19:00  :   Na boisku Olimpia Basket 
331 A Zmarnowane Talenty FUSY-BYTOM czwartek 04 sierpień 19:00  53:101 RG Wiki  Termin wyznaczony 
332 A New York Bricks We Got Game Zabrze piątek 03 czerwiec 19:00  44:100 RG Młody Guli 
430 B Skup Metali Kolorowych UKS Basket Mikołów   : (Natalia) 
431 B Asy Śląska BezKaKaKasku wtorek 09 sierpień 19:00  47:101  
432 B Znak Zapytania Czysta TG piątek 05 sierpień 18:30  100:71 RG Radek  Termin wyznaczony, 
830 D Siódma Gromanda Ballin' Monkeys czwartek 21 lipiec 19:00  100:86 RG Wiki 
831 D Śląskie Techniczne DOBTN poniedziałek 04 lipiec 18:30  64:102 RG Młody Guli 
832 D Ermewa RKS HUWDU wtorek 05 lipiec 20:00  88:100 R Oskar  Hala Będzin ul. Szyborskiej 
930 C Zemsta Łagiewniki WRP Będzin poniedziałek 08 sierpień 18:30  20:0 Radek  Termin wyznaczony 
931 C Pogotowie Dźwigowe OFT wtorek 02 sierpień 18:00  46:101 R Benek 
932 C Dżentelmeni Sharks czwartek 04 sierpień 18:30  81:101 R Oskar  Termin wyznaczony 
Kolejka 10 (31.07-05.08)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
333 A Olimpia Basket New York Bricks   :  
334 A We Got Game Zabrze Zmarnowane Talenty poniedziałek 04 lipiec 19:00  101:55 RG Wiki   
335 A FUSY-BYTOM Naturalnie wtorek 05 lipiec 20:00  101:64 RG Wiki  Hala Radzionków 
433 B UKS Basket Mikołów Znak Zapytania   :  
434 B Czysta TG Asy Śląska poniedziałek 25 lipiec 18:30  87:100 RG Fąf 
435 B BezKaKaKasku Skup Metali Kolorowych wtorek 09 sierpień 18:30  20:0 Natalia  Termin wyznaczony 
833 D Ballin' Monkeys Ermewa czwartek 28 lipiec 19:00  102:47 Młody Guli  Katowice boisko przy SP12 
834 D RKS HUWDU Śląskie Techniczne czwartek 28 lipiec 19:00  80:100   Chorzów ul. Podmiejska 
835 D DOBTN Siódma Gromanda wtorek 26 lipiec 19:30  101:82 R Jawor  Sala na basenie na Burowcu, ul. Konna 2 
933 C WRP Będzin Dżentelmeni   : (Oskar) 
934 C Sharks Pogotowie Dźwigowe środa 10 sierpień 19:00  100:52 RG Radek  Termin wyznaczony. Hala Ruda Śl. ul. Hallera 
935 C OFT Zemsta Łagiewniki środa 10 sierpień 18:30  100:70   Termin wyznaczony 

Partnerzy

Zadanie dofinansowane z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego